Ticari Tercüme

İşletmenin boyutuna bakılmaksızın, müşteriler ile etkin iletişim en temel amaçlarınızdan biri olmalıdır. Dünyanın çeşitli yerlerinde binlerce farklı dil konuşan milyarlarca insan yer almakta. Sizin mevcut müşterileriniz, buz dağının sadece görünen kısmı. Sizinle konuşmayı bekleyen koskoca bir dünya ile karşı karşıyasınız.

Tercüme, sizin tüm ülkelerde yeni müşteriler kazanmanıza ve cazibe yaratmanıza olanak tanır. O halde, dünyada sizi bekleyen sınırsız fırsat varken, neden kendinizi yerel müşterileriniz ile sınırlıyorsunuz?

Kayalı Tercüme’de biz, her sektörden ve her büyüklükteki şirketin, uzman tercüme ve yerelleştirme yoluyla uluslararası müşterilere ulaşmasına yardımcı oluyoruz.

Ticari Tercümeler faturalar, makbuzlar, dekontlar ve özellikle ithalat ve ihracat yapan şirketlerin konşimentoları, gümrük belgeleri, dış ticarete ilişkin her türlü yazışmaları kapsamaktadır. Ticaret genel bir sisteme sahip olsa da, bilhassa Avrupa Birliği dışındaki ülkelerde işleyen farklı yapılardaki ticaret yapıları nedeniyle, ticari tercümeler çeviri yapılan dilin ülkesindeki ticari sistem göz önüne alınarak yapılmalıdır.

Scroll to Top