Menü Kapat

Hizmetlerimiz

NOTER ONAYLI TERCÜME
Tercümesi yapılan evrakın tercümeye ilişkin sorumluluğunun imza ile yemin ve garanti altına alınmasını ifade etmektedir. Yapılan tercümeler noter huzurunda tasdik edilirler.

Daha Fazla Oku

AKADEMİK TERCÜME
Akademik tercüme, yalnızca “Abstract” yazarken ihtiyaç duyulacak bir hizmet değildir. Özgün bir çalışma için yapmanız gereken en doğru şey, yaptığınız çalışma alanında uzmanlığa sahip bir profesyonel ile işbirliği yapmaktır.

Daha Fazla Oku

TIBBİ TERCÜME
Sağlığınızı şansa bırakmadığınız gibi, sağlığınıza doğrudan etki eden tıbbi çeviriyi de şansa bırakmayın.

Daha Fazla Oku

TİCARİ TERCÜME
Kurumsal olmanın beraberinde getirdiği sorumluluk ve profesyonellik, ticari tercüme alanında bir profesyonel ile çalışmayı zorunlu kılmaktadır. Ticari Tercümeler faturalar, makbuzlar, dekontlar ve özellikle ithalat ve ihracat yapan şirketlerin konşimentoları, gümrük belgeleri, dış ticarete ilişkin her türlü yazışmaları kapsamaktadır.

Daha Fazla Oku

HUKUKİ TERCÜME
Hukuk, kendine has terminolojisi ve her ülkede değişen sistemi ile çeviri konusunda oldukça zorlayıcı ve titizlik gerektirir bir konudur. Yoruma açık olmaması ve tek bir kelime ile değişebilen kapsamı ile hukuki tercüme yapacak tercüman, kesinlikle hukuk anlamında donanımlı olmalıdır.

Daha Fazla Oku

TEKNİK TERCÜME
Teknik tercüme; endüstriyel, ticari, inşaat, tekstil, makina, tarım … gibi sektörlere ilişkin, kendi terminolojisine sahip iş kollarına ait tercümelerdir. Teknik tercümelerde, kullanılan kelimeler ana anlamlarından çok yan anlamlarıyla öne çıkmaktadır, bu nedenle teknik tercümeler, konusunda uzmanlaşmış kişilerce yapılmalıdırlar.

Daha Fazla Oku

GIDA AMBALAJI TERCÜMESİ
Ürününüzün ambalajı yalnızca ürünü değil, kurum kültürünüzü de yansıtır. Gıda ambalajına yönelik çok sayıda mevzuat yer almaktadır. Bu durum, gıda ambalajı tercümesinde bir uzman ile çalışmanızı zorunlu kılmaktadır.

Daha Fazla Oku

WEB SİTESİ TERCÜMESİ
Web Sitesi Lokalizasyonu, internet üzerinde kullanılan terminolojiye uygun olmalıdır. Web siteniz firmanızın yüzü ve nitelikli müşterilerinizin ilk adım attığı lobisidir. Bu nitelikleriyle web sitesi tercümesi, sitenizin işlerliğine büyük oranda güç katmaktadır.

Daha Fazla Oku